Birbirinden Şık Banyo Modelleri

Dekorasyon konusunda dikkat edilmesi gereken mekanların başında banyolar gelir. Ne denli temiz ve düzenli biri olduğunuzun göstergesi olan banyolar aynı zamanda zevklerinizin de sergilendiği en önemli yerlerdir. Misafirleriniz kadar sizin de konforlu bir banyo ile karşılaşmanız eminiz gününüzü çok daha iyi geçirmeniz anlamına gelecektir. Banyo modelleri ararken, ufak değişikliklerle de yenilemeler yapabileceğinizi gözden kaçırmamalısınız.

banyo-modelleri Banyo
Şık Banyo Modelleri

Farklı duş perdeleri kullanmak banyo dekorasyonu konusunda işinize yarayabilir. Özellikle banyo dolaplarınızla aynı tonlarda perdeler kullanmanız renk bütünlüğünü elde etmeniz anlamına gelecektir.

banyo-modelleri-siyah Banyo
Siyah Banyo Modelleri

Siyah ve beyaz rengi kullanarak da banyolarınızı oldukça şık ve asil bir havaya büründürebilirsiniz. Ahşap kaplamalar ise su geçirmez özellikleri ile kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğimiz zemin döşemeleri arasında yer alıyor.

banyo-modelleri-3 Banyo
beyaz Banyo Modelleri

Daha ferah banyolar için seçtiğiniz renkler çok önemlidir. Beyaz ve açık mavi tonları da banyo dekorasyon açısından iyi bir birliktelik olabilir.

banyo-modelleri-4 Banyo
Banyo Dekorasyonu

Pencere önüne küvet yerleştirmek çok iyi bir  fikir. Dolapların ve zeminin açık renkte olması da alanı daha ferah göstermiş.

banyo-modelleri-2 Banyo
Şık Banyo Modelleri

Banyonuz küçükse açık renkte bir dekorasyon yapmak daha akıllıca olacaktır.

banyo-modelleri-5 Banyo
Banyo Dekorasyon Fikirleri

Küçük aksesuarlar, gazetelikler, duvar rafları ve hasır sepetler de banyolarınızı güzelleştirebilir. Tek renk bir banyoya sahipseniz, sadece renkli aksesuarlar, duvar kağıtları veya havlular kullanarak güzel bir atmosfer yaratabilirsiniz.

pinit_fg_en_rect_red_28 Banyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir