Çirkin Görünen Kabloları Gizlemek için Fikirler

Elektrik hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır ve buna bağlı olarak birçok elektrik aracını evlerimizde kullanmaktayız. Bu araçların kullanımını da birçok kablo oluşturmaktadır ve bu kablolar çoğu zaman evimizin mükemmel görünümünü bozarak, kablo yığınlarıyla görüntü kirliliklerine sebep olmaktadır.

kablosuz-ev-dekorasyonu Dekorasyon Fikirleri
Kabloları Gizlemek için Fikirler

Kabloları gizlemek için neler yapabiliriz?

Sizde cihazın kablolarının yığılmayı değil de, bulunduğunuz ortamı süslemesini hayal etmek ister misiniz? O zaman bu yazımıza göz atın derim.

Genellikle herkes evin etrafında kablo görmekten bir hayli rahatsız olmaktadır. Ne mutlu ki bu sorunları çözmek artık kendi elimizde.

Uzun kabloların oluşturduğu görüntü kirliliğini, çeşitli aparatlar kullarak, ortamı kötü göstermesini engelleyebiliriz. Bu tasarım tüm kabloları tutmayacak olsa bile, yine de kablo karmaşasını azalttığı için görsel açıdan ortama bir zenginlik katmaktadır.

koblo-gizlemek Dekorasyon Fikirleri
kabloları gizlemek

Yaratıcılığımızla bu gereksiz kablo yığılmalarını, hafif dokunuşlarla eşsiz duvar süslemelerine dönüştürebiliriz. İstediğiniz herhangi bir renkte odanıza uyumlu bir boya veya bazı aksesuarlar kullanarak da zenginlik katabilirsiniz.

Ayrıca bu kablo saklama teknikleri çocukların güvenliği açısından da bir hayli önemlidir. Bu sebepten dolayı çocuklu ailelerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Sizin evinizde de birçok kablo varsa ve bunların düzenli görünmesini, ortama güzel bir dekor oluşturmasını isterseniz bu önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

pinit_fg_en_rect_red_28 Dekorasyon Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir