Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuk odası dekorasyonu yapacaksanız renklerle aranızın biraz daha iyi olması gerekiyor. Bunun için kendi çocukluğunuza geri dönmeyi deneyebilirsiniz. Siz de her çocuk gibi renkli eşyalara daha ilgiyle yaklaştığınızı fark edeceksiniz.

bebek-odasi-dekorasyonu Çocuk Odası
Bebek odası dekorasyonu

Bebek odası dekorasyonu için rengarenk sarkıt lambalar alabilirsiniz. Odaya hem çok güzel bir hava veriyor, hem de uyanıkken onun daha çok ilgisini çekecektir.

cocuk-odasi-dekorasyonu Çocuk Odası
Çocuk odası dekorasyonu

Çocuk odası dekorasyonu için genellikle duvarları kullanmak her zaman daha akıllıcadır. Büyük harfler semboller ve hayvan figürleri asacağınız duvarlar çocuğunuzun eğitimine de katkıda bulunur.

cocuk-odasi-kizilderili Çocuk Odası
Çocuk odası dekorasyonu kızılderili çadırı

Eminiz tüm çocuklar odalarında kızılderili çadırları olsun isterler. Özellikle iki çocuklu aileler için böyle bir kızılderili çadırı ve süslemeleri onların hayal güçlerini harekete geçirecek ve oyun zamanlarını daha da kaliteli hale getirecektir. Üstelik çok az bir bütçeyle de yapılabilir olduğundan bizce mutlaka denemelisiniz.

Kızılderili çadırlarının dışında renkli puflar da kullanabilirsiniz. Onları hem oyun eşyası olarak kullanabilirler hem de yumuşak bir oturakları olur.

Eski şifonyerlerinizi boyayarak çocuk odası dekorasyonu için kullanabilir, yanına yöresine arabalar veya oyuncaklar koyarak bu gölümü daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

cocuk-odasi-calisma-alani Çocuk Odası
Çocuk odası çalıışma alanı dekorasyonu

Çocuğunuz için çalışma alanı yaratmak konusunda sıkıntı çekiyorsanız, odanın dar bir bölümünü duvara monte bir rafı çalışma masası şeklinde kullanarak onlara küçük ama sevimli bir çalışma alanı da yaratabilirsiniz.

cocuk-odasi-mavi-pembe-renkler Çocuk Odası
Çocuk Odası Pembe Mavi Dekorasyonu

Mavi ile pembenin karışımı olan bu oda eminiz sizin bile yüzünüzü gülümsetmiştir. Bizce duvarları boyamakta veya zeminin rengini komple değiştirmekte hiç sakınca yok. Çocuklarınızın diledikleri gibi büyümeleri için hayal gücünüzü kullanmanız yetecektir.

pinit_fg_en_rect_red_28 Çocuk Odası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir