En Güzel Duvar Kâğıtları

Ev dekorasyonuna gün geçtikçe modern çağın güzellikleri katılıyor. Yeni ev alanlar, yeni evlenenler için tasarlanan hem şık hem de zarif duvar kâğıtları herkesin zevkine hitap ediyor. Duvarların şöleni duvar kâğıtları görüntüleriyle de her ev dekorunun rengine de uyum sağlıyor.

duvar-kagidi Dekorasyon Fikirleri
En Güzel Duvar Kâğıtları

Kişinin sadece neyi sevdiği önemli! Çünkü günümüzde her zevke göre tasarlanan duvar kâğıtları kullanım bakımından da oldukça rahat. Düz renklere ve ahenkli renklerin uyumuyla yapılan desenleriyle oldukça şık duruyor. Dijital baskılı duvar kâğıtlarıgerçek manzarayla ayırt edilebilecek gibi değil. Manzarayı seven kişiler için dijital manzara resimleri de mavi ve yeşilin uyumuyla tasarlanmış. 3 boyutlu duvar kâğıtları da günümüzde en tercih edilen modeller arasında.

Yatak odalarında kullanılacak daha toprak renklerinin uygulanmasıyla tasarlanan duvar kâğıtları da huzuru adeta odalarınıza getiriyor. Gün içerisinde fazla yorulan kişiler evlerine geldiklerinde huzuru bulmak isterler. Huzur evin dekorasyonuyla sağlanır. Kullanılan duvar kâğıtları da evin huzura kavuşmasını sağlamalı. Modern hayatımız bunu fazlaca sağlamakta.  

duvar-kagidi-modelleri Dekorasyon Fikirleri
Duvar kağıtları

Duvarların şöleni duvar kâğıtlarının kullanımı rahat olduğu gibi kuruluşu da çok rahat. Salonlara kullanılan ahenkli duvar kâğıtları genelde gri, siyah, beyaz, kahverengi, hardal sarı ile tasarlanmıştır. Ayrıca duvarda da tuğla görünümü veren duvar kâğıtları da mevcut. Eskileri evlerine getirmek için tasarlanan Osmanlı duvar kâğıtları da kişilerin beğenileri arasında.

Banyolarda fazlaca kullanılan duvar kâğıtları da oldukça kullanışlı. Doğanın eşsiz görünümünü banyolarına getirmek isteyenler için seçilen duvar kâğıtları da farklılığını yansıtıyor. Renkliliği sevenler için tasarlanan renkli duvar kâğıtlarında renk cümbüşü oluyor adeta. Farklı renklerin bir araya gelip simetrik olarak tasarlanması da oldukça şık ve farklı bir tasarım olmuş.

pinit_fg_en_rect_red_28 Dekorasyon Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir