Salon Dekorasyon Fikirleri

Biraz daha renkli ve diğer herkesin evinden farklı bir salon dekorasyonu için kolları sıvayın ve aklınızdaki görüntüye odaklanın. Ne yapmak istediğinizi bir düşünün. Evinizde hangi renklerin olması sizi mutlu eder veya ne türden mobilyalar salonunuzu istediğiniz hale getirebilir? Baştan sona her detay hakkında düşünün ve karar verin. Bir plan dahilinde istediğiniz salona ulaşmak asla hayal olmayacaktır.

en-yeni-salon-dekorasyonlari-1 Dekorasyon Fikirleri
Salon Dekorasyon Fikirleri

Koltuk takımları yerine, birbirinden farklı olanlara yönelebilirsiniz. Eski bir pufa yeni bir yüz geçirebilir, eski tekli koltuklarınızın rengini değiştirebilirsiniz. Perdeler konusunda da sıkıcı modelleri bir kenara bırakmak iyi olabilir.

modern-salon-dekorasyonu-2 Dekorasyon Fikirleri
Salon Dekorasyon Fikirleri

Eski halılarınızı sakın atmayın zira artık hemen her evde eski, antika değerindeki büyük halılar kullanılıyor. Salonunuza biraz renk katmak için desenli halılar ve renkli koltuklar kullanarak muhteşem bir tasarımcı olabilirsiniz.

salon-dekorasyon-3 Dekorasyon Fikirleri
Salon Dekorasyon Fikirleri

Koltukların üstüne pelüşler, battaniyeler veya postlar atmak son zamanlarda dekorasyon konusunda herkesin tercihi oldu. Bank şeklinde tasarlanmış oturma yerlerine renkli minderler koyarak sehpa yanına konuşlandırabilirsiniz.

salon-dekorasyon-fikirleri-4 Dekorasyon Fikirleri
Salon Dekorasyon Fikirleri

Koltuklarınızın arasına her yerden erişilecek büyüklükte sehpalar yerleştirebilirsiniz. İkili koltuk karşısına koyulan tekli koltuklar ille de aynı renk ve desende olmak zorunda değil. Tek yapmanız gereken renk kontrastı veya uyumunu iyi yakalamak o kadar.

salon-dekorasyon-onerileri-5 Dekorasyon Fikirleri
Salon Dekorasyon Fikirleri

Eğer geniş bir salona sahipseniz veya müstakil bir eviniz varsa salon dekorasyonu için şömine kullanmayı mutlaka bir düşünmelisiniz. Hem çok romantik, hem de salona farklı ve güzel bir hava verecektir.

salon-dekorasyonu-6 Dekorasyon Fikirleri
Salon Dekorasyon Fikirleri

Mavi ve beyaz ağırlıklı bu salon dekorasyonu gerçekten insana huzur vermiyor mu sizce de?

salon-dekorasyonu-fikirleri-7 Dekorasyon Fikirleri
Salon Dekorasyon Fikirleri

Mavi ile beyazın birleşimine uygun büyük ahşap bir sehpa evi daha yumuşak ve romantik bir hale getirmiş. Eski sandıklarınızı bile salonunuzda sehpa olarak kullanabilirsiniz.

salon-dekorasyonu-onerileri-8 Dekorasyon Fikirleri
Salon Dekorasyon Fikirleri

Siyah beyaz çizgili halılar, mavi koltuklar ve duvardaki resim tüm salonu güzelleştirmiş.

pinit_fg_en_rect_red_28 Dekorasyon Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir