Yeni Sezon Alfemo Koltuk Takımları

Bir evin oturma odası, adeta bir yaşam odası gibidir. Yaşamın bütün belirtileri bu odada görülür çünkü. Gelen misafirler burada ağırlanır, dostlarla yapılan sohbetler burada gerçekleşir, aile toplantıları burada gerçekleşir, büyük kararlar burada alınır, diziler burada izlenir, filmler burada bizlenir. Dolayısıyla oturma odası adını alan bu odanın bir diğer adının da yaşam odası olması, son derece normal bir durum olabilir.

Alfemo-Koltuk-takımlari Mobilyalar Oturma Odası
Alfemo Koltuk Takımları

Düğün fotoğraflarının, geçmişte çekilen siyah beyaz fotoğraflarının, aile büyüklerinin fotoğraflarının asılı olduğu, çeyizdeki bardak, çanakların vitrine doluşturulduğu bu odadaki en önemli unsur da elbette ki koltuk takımlarıdır. İçeride ne kadar çok eşya olursa olsun yaşam odası da diyebileceğimiz oturma odasından koltukları çıkardığınız an oda bomboş kalıverir. Çünkü o odayı var eden koltuklardır. Çünkü adı üzerinde orası “oturma” odasıdır. Oradaki her şey oturmak üzerine kurulmuştur. E oturmak üzerine kurulu olan bir odada da koltukların ön planda olması son derece normal karşılanacak bir durumdur.

Hal böyleyken, birçok yaşamsal işlemin görüldüğü yer oturma odasıyken; oturma odasındaki koltuk takımlarının da doğal olarak en güzel şekilde seçilmesi gerekir. Oturma odasına bütün güzelliğini katarak onu şahane bir hale getirmekse her yiğidin harcı değil; Alfemo koltuk takımlarının harcıdır.

Deriden süete, süslüden sadeye, ağırdan hafife, uzundan kısaya kadar her türlü koltuk takımının vazgeçilmez tek adresi Alfemo serisi koltuk takımlarıdır. İstediniz koltuk takımı, küçük olsun büyük olsun, süslü olsun, gösterişsiz olsun hiç fark etmez, her türlü koltuk takımının en güzeli daima Alfemo’da bulunur. Hayatınızın, günlerinizin büyük bir bölümünü geçirdiğiniz oturma odanıza en güzel koltuk takımlarını yerleştirmek ve bu koltuklar üzerinde rahatınıza rahat katmak istiyorsanız gelmeniz gereken ilk yer elbette ki Alfemo’dur.

pinit_fg_en_rect_red_28 Mobilyalar Oturma Odası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir